דף הבית פתרונות חבורת וארגונים

פתרונות

חברות וארגונים

בבמקרים של פגיעה במידע, מעילה או הפרת אמונים, פעולה מהירה ויעילה תמנע החמרה של הנזק ותפעל לחשיפת האמת, הערכת הנזק ותמיכה ראייתית לצורך פעילות משפטית ומיזעור הנזק (הכלכלי והתדמיתי).

משרד 'שוגון חקירות' מתמחה בייעוץ ומתן פתרונות לארגונים, לקוחות מסחריים ומוסדות; החל מהגנה על נכסים (פיזיים, מידע ופטנטים), דרך ליווי וחקירה של סכסוכים עיסקיים או משפטיים, הפרת אמונים, פגיעה בקניין רוחני או מעילה, ועד שירותי מודיעין תחרותי בארץ ובעולם, המשמשים את מקבלי ההחלטות בארגון.

צוותי חוקרי המשרד מנוסים בפעילות בתחום המסחרי והמוסדי, ופועלים באופן חוקי ואתי, כדי להשיג תוצאות איכותיות, חוקיות ובעלות ערך והקשר לצרכיו של הלקוח.

חוקרי משרדנו מעורים בטכנולוגיות מתקדמות לעיקוב, בקרה ואיסוף נתונים, ולכן יכולים לבחון פרצות ונקודות תורפה בהגנה הפיזית והטכנולוגית של הארגון, ולאורן לתכנן ולהטמיע הגנות מתאימות.

משרדנו מספק לחברות וארגונים שירות שוטף ("שירותי ריטיינר") על בסיס חודשי במסגרתו ניתנת מעטפת של שירותים באמצעותם פועל משרדנו למיגון הארגון.

בין הלקוחות העסקיים של משרד 'שוגון חקירות' נמנים: מוסדות ציבוריים, ארגונים, חברות ציבוריות, בנקים, משרדי ממשלה, עיריות, חברות פרטיות ועסקים קטנים. 

המשרד הוקם ומנוהל ע"י חיים פנחס (שוגון) בשנת 1992, לאחר קריירה ענפה במשטרת ישראל, כחוקר בכיר ביחידות מובחרות.